RM20 - Paging конзола, микрофон с 2 зони за MP600U/MP1000U
356.75 BGN
с включен ДДС и 5% TO
Наличност: До изчерпване на количествата
• Paging конзола - микрофон с 2 зони за MP600U/MP1000U.
• Електретен микрофон и клавиатура за управление.
• RJ45 вход със захранване от усилвател, RJ45 изход за каскадиране до 2 микрофона.
• Честотен диапазон: 200Hz~15kHz.
• Захранване от усилвател чрез RJ45.
• Размери: 150x100x40mm.
• Производител: DSPPA
• Последна промяна: 08.05.2026 16:00
AK-308G - безжичeн микрофон, 15-30m
• AK-308G - безжичeн микрофон • Чувствителност: -72dB • Честотна лента: 100 - 10 000Hz • Захранване на микрофона: 1 батерия 1.5V - не е включена в комплекта • Захранване на трансмитера: 1 батерия 1.5V - не е включена в комплекта • Може да работи и като жичен микрофон - 3.5 m кабел (включен в ко...
Виж детайли
40.13 BGN
с включен ДДС и 5% TO
Купи
CM62 - кондензаторен, микрофон, с гъвкаво рамо, до 7м дължина на кабела
• Кондензаторен микрофон с гъвкаво рамо. • Честотен диапазон 30Hz - 18kHz. • Чуствителност -18dB±3dB. • Твърда метална основа. • ON/OFF бутон - за дълга реч. • Максимална дължина на кабела: 7m. • Импеданс 200Ω±20% • Тегло 1.1 кг. • Захрване от 2xАА батерия....
Виж детайли
с включен ДДС и 5% TO
Купи
CM30 - кондензаторен, микрофон, с гъвкаво рамо, до 7м дължина на кабела
• Кондензаторен микрофон с гъвкаво рамо. • Честотен диапазон 30Hz - 20kHz. • Чуствителност -45dB±3dB. • Твърда метална основа. • ON/OFF бутон - за дълга реч. • Максимална дължина на кабела: 7m. • Импеданс 75 ом. • Тегло 1.1 кг. • Захрване от АА батерия....
с включен ДДС и 5% TO
DM30 - динамичен, микрофон, с гъвкаво рамо, до 7м дължина на кабела
• Динамичен микрофон с гъвкаво рамо. • Честотен диапазон 50Hz - 16kHz. • Чувствителност -73dB±3dB. • Твърда метална основа. • ON/OFF бутон - за дълга реч. • Максимална дължина на кабела: 7m. • Импеданс 600Ω ± 30 % at 1 KHz. • Тегло 1.1 кг. • Захранване от АА батерия....
с включен ДДС и 5% TO
DMA60M - Paging конзола, микрофон с 6 зони за DMA6112
с включен ДДС и 5% TO
DMA60W - конзола за отдалечено управление за DMA6112
• Конзола за отдалечено управление за DMA6112. • Дистанционно управление на индивидуален канал от DMA6112 - избор на входен сигнал от DMA6112 или вграден Bluetooth. • Локален Volume control. • Захранване от усилвател чрез RJ45. • Размери: 86x86x38mm. • Адресиране посредством DIP ключета. • Мон...
с включен ДДС и 5% TO
CM12 - Paging конзола, микрофон с 6 зони
с включен ДДС и 5% TO
PAVA8008 - Paging конзола, микрофон с 16 зони
с включен ДДС и 5% TO
ED-12 -  дискусионен, микрофон, с гъвкаво рамо, до 7m водене на кабел
• Професионален дискусионен микрофон с гъвкаво рамо • Честота 50Hz - 15kHz • Твърда метална основа • ON/OFF бутон - за дълга реч • Импеданс 600Ω, до 7m водене на кабел • Размери 43х20х7.5cm, тегло 1.4kg....
с включен ДДС и 5% TO